Televizor UD 43GU6210
4 159.00 mdl
Stoc minim disponibil în depozit Depozitul partenerului
Livrare
Afiseaza
Metode de plată
Afiseaza
Avantaje
Descrierea
Caracteristici principale:
  • Diagonală ecran: 43" (109 cm)
  • Rezoluție: 4K UHD (3840 x 2160 pixeli)
  • Tip panou: LED
  • Luminozitate: 200–250 cd/m²
  • Contrast: 5000:1
  • Unghiuri de vizualizare: 178°/178°
  • Timp de răspuns: 9,5 ms
  • Sistem de operare: Google TV
  • Procesor: quad-core
  • Memorie RAM: 2 GB
  • Memorie internă: 16 GB
  • Sunet: 2 difuzoare de 10 W, suport Dolby Audio
  • Suport HDR: HDR10
  • Tuner digital: DVB-T/T2/C/S/S2
  • Interfețe: 3 x HDMI 2.0, 2 x USB, RJ-45 (LAN), AV, ieșire audio optică, slot CI+
  • Conectivitate wireless: Wi-Fi (2.4/5 GHz), Bluetooth 5.1
  • Montare VESA: 200 x 200 mm